ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT NA PITCHING FIPADOC

Ogłoszono nabór projektów dokumentalnych na międzynarodową sesję pitchingów organizowaną podczas kolejnej edycji FIPADOC.

FIPADOC to międzynarodowy festiwal filmów dokumentalnych odbywający się we francuskim Biarritz. W trakcie trwającego sześć dni wydarzenia na widzów czekają pokazy najciekawszych dokumentów ostatnich miesięcy, a także liczne spotkania z twórcami. Nie zabrakło również części branżowej, na której była możliwość wymiany doświadczeń wśród filmowych profesjonalistów. Przyszłoroczna edycja odbędzie się 22-25 stycznia 2024 roku.

Międzynarodowe sesje pitchingów FIPADOC  jest otwarta na 24 projekty dokumentów, które poszukują nowych partnerów. Wybrane zespoły zaprezentują się profesjonalistom z francuskiej branży dokumentalnej oraz międzynarodowym decydentom zaproszonym przez festiwal. Obowiązkowa jest obecność na miejscu, czyli w Biarritz.

Nabór potrwa tylko do 2 listopada. Koszt zgłoszenia to 100 euro bez VATu. Wyjątek stanowią włoskie produkcje, które będą miały swój Fokus, dla nich aplikacja jest bezpłatna.

Wszystkie niezbędne informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.