APLIKUJ NA AGORA DOCS 2021

Tradycyjnie kolejnej edycji Thessaloniki Documentary Festiva towarzyszyć będą wydarzenia branżowe. Sprawdźcie do kiedy potrwają nabory na Thessaloniki Pitching Forum, Agora Docs in Progress oraz Agora Doc Market.

Thessaloniki Documentary Festival, to jeden z najważniejszych festiwali dokumentalnych w Europie. Festiwalowi towarzyszą liczne wydarzenia branżowe, takie jak Thessaloniki Pitching Forum, Agora Docs in Progress oraz Agora Doc Market.

Na Thessaloniki Pitching Forum można zgłaszać się do 20 kwietnia. Do udziały w tym wydarzeniu wybierane są projekty, które mają potencjał zainteresować profesjonalistów z branży filmowej z całego świata. To wydarzenie skierowane do osób, które szukają potencjalnych sponsorów do realizacji filmu.

Agora Docs in Progress jest skierowane do filmowców, których dokument w momencie zgłoszenia został zrealizowany w co najmniej  50%. Docs in Progress jest doskonałą okazją, aby zaprezentować swój film potencjalnym agentom sprzedaży czy zainteresować festiwalowych programerów. Aplikować można również do 20 kwietnia.

Agora Doc Market to ogromna multimedialna biblioteka w której prezentowane są filmy dokumentalne z ostatnich dwóch lat. Twórcy mają okazję zaprezentować swoje filmy profesjonalistom z branży, takim jak producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele festiwali czy agenci sprzedaży. Zgłoszenia będą przyjmowane do 28 maja.

Więcej informacji o wydarzeniach branżowych w trakcie Thessaloniki Documentary Festival można przeczytać tutaj.