ZGŁOŚ SIĘ NA WARSZTATY EAVE

Do 31 sierpnia trwają zgłoszenia na EAVE Producers Workshop 2021, a do 10 sierpnia na EAVE Marketing Workshop 2020.

EAVE Producers Workshop to program stworzony z myślą o producentach filmów zarówno fabularnych i dokumentalnych pracujących w sektorze filmowym i telewizyjnym, którzy myślą o produkcjach o kontynentalnym zasięgu. Każdego roku w warsztatach bierze udział wielu producentów z krajów Unii Europejskiej, z czego połowa miejsc przeznaczona jest dla twórców z  własnym projektem.

Warsztaty odbędą się w przyszłym roku w trzech odsłonach. Pierwsza część warsztatów odbędzie się 5-12 marca w Luksemburgu, druga w czerwcu we francuskim Orleanie, a trzecia w październiku w Katalonii.  Więcej na temat tych warsztatów można znaleźć tutaj.

EAVE Marketing Workshop 2020 to pięciodniowe, intensywne warsztaty skupiające się przede wszystkim na marketingu w branży filmowej. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się zarówno z klasycznymi narzędziami, jak i tymi najnowszymi cyfrowymi opartymi na zarządzaniu mediami społecznościowymi, marketingu cyfrowym i budowaniu widowni.  Warsztaty odbędą się  1-15 listopada w Luksemburgu. Więcej informacji na ich temat można znaleźć tutaj.

Więcej o organizatorach warsztatów można znaleźć na stronie internetowej EAVE.