ZGŁOŚ SIĘ NA DRUGĄ EDYCJĘ DOCCELERATORA

Rozpoczął się nabór na drugą edycje warsztatów online dla dokumentalistów. Aplikować można tylko do 20 lipca.

DocCelerator to stosunkowo nowa inicjatywa, która po pierwszej edycji cieszyła się ogromnym powodzeniem, stąd szybka decyzja o jej kontynuacji.  DocCelerator to warsztaty mentorskie dla dokumentalistów, które w całości odbędą się online w dniach 1-2 września. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkich dla twórców potrzebujących wsparcia przy pracy nad warstwą dramaturgiczną projektu znajdującego się na etapie developmentu. Za ich organizację odpowiada Paradiddle Pictures, które do poprowadzenia warsztatów zaprosiło Geoffrey’a Smitha i Ove Rishøj Jensena.

Program DocCelerator jest skierowany do sześciu wybranych twórców filmowych lub zespołów, których projekt jest obecnie w fazie rozwoju. Składa się z dwudniowych warsztatów internetowych i mentoringu uzupełniającego.

Choć warsztaty online potrwają zaledwie dwa dni, to po ich ukończeniu przez kilka miesięcy będzie można skorzystać ze wsparcia mentorów.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Paradiddle Pictures.