TRWA NABÓR WNIOSKÓW NA POLSKO-NIEMIECKI FUNDUSZ FILMOWY

Do 31 lipca można składać wnioski w ramach Priorytetu VIII: Polsko-Niemiecki Fundusz Filmowy (Program Operacyjny Produkcja Filmowa). O dofinansowanie można starać się o dofinansowanie na rozwój projektu, jak i na koprodukcję filmową pomiędzy polskim a niemieckim koproducentem.

Wnioski o dofinansowanie koprodukcji należy wysyłać drogą elektroniczną przez Internetowy System Składania Wniosków, natomiast te dotyczące co-developmentu przyjmowane są, tak jak w poprzednich latach, wyłącznie w wersji papierowej. Polsko-Niemiecki Fundusz Filmowy od grudnia 2015 roku tworzą: Polski Instytut Sztuki Filmowej, Medienboard Berlin-Brandenburg GmbH, Mitteldeutsche Medienfoerderung GmbH i Filmförderungsanstalt.

Wszystkie informacje dotyczące zasad składania wniosków dostępne są w zakładce https://pisf.pl/dotacje-programy-operacyjne-polsko-niemiecki-fundusz-filmowy/.

Formularze zgłoszeniowe oraz zasady przyznawania dofinansowania znajdują się na stronach partnerów Polsko-Niemieckiego Funduszu Filmowego: www.pisf.plwww.medienboard.dewww.mdm-online.de oraz www.ffa.de

Żródło: PISF