ZGŁOŚ SIĘ NA TARGI MEDIMED

Jeszcze tylko do końca lipca można zgłaszać swoje filmy i projekty dokumentów na 21. edycję MEDIMED. Targi mają odbyć się tradycyjnie w październiku w hiszpańskim mieście Stiges.

MEDIMED to targi filmu dokumentalnego umożliwiające twórcom spotkanie z międzynarodowymi dystrybutorami, koproducentami i przedstawicielami funduszy. Ich tegoroczna, 21. edycja ma się odbyć w hiszpańskim Sitges w dniach od 9 do 11 października.

Organizatorzy poszukują projektów filmów dokumentalnych znajdujących się w fazie developmentu lub w trakcie produkcji, które potencjalnie zainteresują międzynarodowych nabywców czy koproducentów. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych 30 projektów które wezmą udział w Pitching Forum.

Trzy sesje pitchingowe będą skupione wokół następujących tematów: sztuka i kultura, aktualne wydarzenia, historia, prawa człowieka, społeczeństwo i geopolityka. Obecnie trwa nabór projektów oraz ukończonych już filmów dokumentalnych.

Projekty należy zgłaszać przez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie internetowej targów, tam też będzie można znaleźć pozostałe informacje.