ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT NA PITCHING FIPADOC

FIPADOC właśnie ogłasiło nabór projektów dokumentalnych na INTERNATIONAL PITCHES organizowaną podczas kolejnej edycji FIPADOC's Industry Days. Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się w Biarritz, od 23 do 26 stycznia 2023 roku.

FIPADOC to międzynarodowy festiwal filmów dokumentalnych odbywający się we francuskim Biarritz. W trakcie trwającego sześć dni wydarzenia na widzów czekają pokazy najciekawszych dokumentów ostatnich miesięcy, a także liczne spotkania z twórcami. Nie zabrakło również części branżowej, na której była możliwość wymiany doświadczeń wśród filmowych profesjonalistów.

Jednym z wydarzeń części industry jest prezentacja projektów filmów dokumentalnych podczas INTERNATIONAL PITCHES.  Do wzięcia udziału w sesjach pitchingowych zostają zakwalifikowane tylko 24 projekty dokumentalne. Wybrane zespoły projektowe będą miały okazję zaprezentować się profesjonalistom z francuskiego przemysłu dokumentalnego oraz międzynarodowym decydentom zaproszonym przez FIPADOC w celu rozwoju projektów. Festiwal odbywa się stacjonarnie, podobnie jak pitchingi, dlatego wybrani twórcy będą musieli być obecni na miejscu.

Aplikować można tylko do 10 listopada.

Zgłoszenia można wysyłać przez stronę, a więcej informacji można znaleźć tutaj.