POZNAJCIE HARMONOGRAM JESIENNEJ EDYCJI DOCCELATORA

Paradiddle Pictures , czyli organizatorzy Doccelatora ogłosili program jesiennej edycji warsztatów. Pierwsza odsłona odbędzie się już w ostatnich dniach sierpnia.

DocCelerator to zupełnie nowe warsztaty mentorskie dla dokumentalistów, które już od ponad roku są formą internetowego wsparcia dla dokumentalistów. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkich dla twórców potrzebujących wsparcia przy pracy nad warstwą dramaturgiczną projektu znajdującego się na etapie developmentu. Za ich organizację odpowiadają Geoffrey Smith i Ove Rishøj Jensen z Paradiddle Pictures.

Jesienna odsłona warsztatów będzie podzielona na trzy części. Pierwsza  DocCeleratorStory ma się odbyć w dwóch segmentach, pierwszy zaplanowany jest na 30-31 sierpnia, drugie spotkanie z tego cyklu przewidziane jest na  9-11 listopada. Termin zgłoszeń mija 2 sierpnia i 12 października. Kolejne warsztaty , tym razem DocCeleratorPitch ma odbywać się 27-29 września, a zgłaszać się można tylko do 1 września. Z kolei na warsztaty DocCeleratorRoughCut można aplikować do 30 września, bo spotkanie jest przewidziane na 27-28 października.

Więcej informacji o jesiennej odsłonie warsztatów można znaleźć tutaj.