TRWA NABÓR NA ESO DOC 2020

Ruszył nabór zgłoszeń na przyszłoroczną edycję ESoDoc - European Social Documentary. Swoje aplikacje można przesyłać do 18 lutego.

ESoDoc - European Social Documentary to warsztaty dla profesjonalistów z branży medialnej, którzy chcą odkrywać nowe możliwości i potencjał dla ich filmów dokumentalnych i projektów z obszaru nowych mediów.

ESoDoc stawia sobie za cel zwiększenie innowacyjności oraz poszerzenia widowni filmów dokumentalnych i projektów nowomedialnych.

Organizatorzy ESoDoc chcieliby pomóc w rozwijaniu umiejętności opowiadania historii, tak aby przekuć dany temat w ciekawą, oryginalną i angażującą widzów opowieść, która być może stanie się asumptem do zmian społecznych.

Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do twórców, reżyserów i producentów kreatywnych, którzy chcą poświęcić swój czas i energię na rozwijanie projektów w trakcie warsztatów. Organizatorom zależy, by zaproszeni przedstawiciele branży spojrzeli na swoje projekty z różnych perspektyw, odkryli nowe możliwości i formy produkcji audiowizualnej.

ESoDoc jest otwarte również na innych przedstawicieli branży medialnej, takich jak dziennikarze, programiści czy ludzie związani z organizacjami pozarządowymi.

Swoje zgłoszenia można wysyłać jedynie do 18 lutego, formularz oraz szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.