ZAPISZ SIĘ NA NEW ARRIVALS - GO SHORT CAMPUS

Go Short Campus to przeznaczone dla młodych filmowców warsztaty, które mają za zadanie pomóc im stawiać pierwsze kroki w zawodzie. Zgłoszenia na Go Short Campus można przesyłać do 19 stycznia 2020 roku.

Organizatorzy warsztatów New Arrivals – Go Short Campus stworzyli je z myślą o młodych twórcach, którzy właśnie skończyli lub kończą szkołę filmową i którzy stawiają pierwsze kroki jako profesjonalni filmowcy. Na program Campusu składają warsztaty o tematyce rzadko poruszanej w szkołach filmowych, takiej jak dystrybucja, finansowanie, marketing filmów oraz techniki pitchingowe. Ponadto uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z producentami i selekcjonerami festiwali.

Campus odbędzie się w trakcie festiwalu Go Short w holenderskim Nijmegen, jego przyszłoroczna edycja rozpocznie się 31 marca i potrwa do 5 kwietnia. Do udziału w warsztatach zaproszonych zostanie 20 osób z Europy i niektórych państw Bliskiego Wschodu. Udział w Campusie mogą wziąć osoby, które właśnie kończą lub skończyły szkołę filmową oraz mają na swoim koncie jeden film (dokumentalny, animowany lub fabularny). Chętni muszą do 19 stycznia 2020 roku przesłać organizatorom wypełniony formularz zgłoszeniowy.  Koszt udziału w imprezie to 350 euro. Cena ta obejmuje warsztaty i spotkania masterclass, zakwaterowanie, wyżywienie oraz wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalu Go Short.

Szczegółowe informacje na temat Campusu znaleźć można na stronie internetowej organizatora.