APLIKUJ NA AGORA DOC MARKET

Już można się zgłaszać na część branżową greckiego festiwalu Thessaloniki Documentary Festival. W programie m.in. Thessaloniki Pitching Forum, Agora Docs In Progress oraz Agora Doc Market. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 20 lutego.

Tegoroczny TIDF25 Agora odbędzie się 5 a 9 marca. Program tradycyjnie będzie bardzo bogaty i zróżnicowany. Nie zabraknie Thessaloniki Pitching Forum i Agora Docs in Progress, Agora Lab, program Meet the Future Spotligh, ekscytujące Agora Talks i przydatne sesje Doc Counseling.

Na Thessaloniki Pitching Forum wybierane są projekty, które mają potencjał zainteresować profesjonalistów z branży filmowej z całego świata. To wydarzenie skierowane do osób, które szukają potencjalnych sponsorów do realizacji filmu.

Docs in Progress jest skierowane do filmowców, których dokument w momencie zgłoszenia został zrealizowany w co najmniej  50%. Docs in Progress jest doskonałą okazją, aby zaprezentować swój film potencjalnym agentom sprzedaży czy zainteresować festiwalowych programerów.

Agora Lab - zamknięta część warsztatowa, skierowany do greckich twórców.

Meet the Future Spotlight - specjalne wydarzenie skierowane do początkujących filmowców z z Europy Południowo-Wschodniej.

Agora Doc Market to ogromna multimedialna biblioteka w której prezentowane są filmy dokumentalne z ostatnich dwóch lat. Twórcy mają okazję zaprezentować swoje filmy profesjonalistom z branży, takim jak producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele festiwali czy agenci sprzedaży.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 20 lutego.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.