NIE PRZEGAP NABORU NA EUROPEAN SHORT PITCH

Tylko do 23 grudnia można aplikować ze swoimi projektami filmów krótkometrażowych na przyszłoroczną edycję European Short Pitch.

European Short Pitch (ESP) to inicjatywa wspierająca europejskie koprodukcje krótkometrażowych filmów młodych reżyserów i producentów. European Short Pitch to inicjatywa, która łączy zajęcia mentorskie z zakresu tworzenia filmu krótkometrażowego, połączona z wydarzeniami pitchingowymi i networkingowymi, to kilkudniowe warsztaty poświęcone fazie developmentu i scenariusza oraz sesje online.

Wydarzenie ma na celu odkrycie nowych talentów z całej Europy i wsparcie ich w procesie tworzenia ich filmów. Jest to inicjatywa, która łączy zajęcia mentorskie z zakresu tworzenia filmu krótkometrażowego, połączona z wydarzeniami pitchingowymi i networkingowymi. Uczestnicy zostają wybrani na podstawie projektów ich produkcji, po czym mają okazję uczestniczyć w warsztatach scenariuszowych oraz forum koprodukcyjnym, w czasie którego spotkają się z profesjonalistami z całej Europy.

Organizatorzy są otwarci na przyjmowanie zarówno projektów indywidualnych, jak i tych powstałych w zespołach kreatywnych. Mile widziane są zespoły scenariuszowo-reżyserskie.

Opłata za udział w warsztatach dla jednej osoby wynosi 300 euro. Nie uwzględnia ona kosztów podróży. Po uprzednim ustaleniu, w European Short Pitch może udział wziąć druga osoba z projektu, jednak będzie musiała ponieść koszty zakwaterowania

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć tutaj.