NIE PRZEGAP ZGŁOSZEŃ NA WEMW 2022

Do 15 grudnia można aplikować na wydarzenia branżowe When East Meets West. Tym razem organizatorzy zapraszają na styczniową serię mini-warsztatów Inspirational Labs.

When East Meet West to forum koprodukcyjne organizowane przez Festiwal Filmowy w Trieście i włoski Fundusz Audiowizualny FVG. To miejsce spotkań filmowców z różnych części Europy oraz świata, dające okazję do zawiązywania się współpracy międzynarodowej. Udział w forum wzięły instytucje finansujące produkcję filmową, decydenci z festiwali filmowych i stacji telewizyjnych, a także projekty wyłonione w procesie aplikacyjnym.

Inspirational Labs to seria mini-warsztatów, których celem jest wspieranie i zachęcanie producentów do tworzenia nowych treści, odkrywania nowych modeli biznesowych oraz otwieranie się na nowe rynki. Program warsztatów jest bardzo bogaty, podzielony na tematy: ANIMA SPIRIT | Animation Inspirational Lab, COLD OPEN | Drama Series Inspirational Lab, IMPACT PYRAMID | Outreach & Impact Inspirational Lab, VOD FOR PRODUCERS | Online Distribution Inspirational Lab, WEMW FOCUS | East & West Inspirational Lab.

Do udziału w warsztatach zostanie przyjętych tylko około 40 uczestników. Spotkania planowo mają odbyć się stacjonarnie w Trieście w dniach 24-26 stycznia 2022 roku. Opłata dla uczestników wynosi 200 euro.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.