ZGŁOŚ SIĘ NA NOWĄ ODSŁONĘ DOCCELERATORA

Rozpoczął się nabór na kolejną edycje warsztatów online dla dokumentalistów. Tym razem organizatorzy postawili na innowacje i stworzyli trzy nowe formy spotkań. Aplikować można tylko do 17 lutego.

DocCelerator to zupełnie nowe warsztaty mentorskie dla dokumentalistów, które w całości odbędą się online w dniach 8-9 marca. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkich dla twórców potrzebujących wsparcia przy pracy nad warstwą dramaturgiczną projektu znajdującego się na etapie developmentu. Za ich organizację odpowiadają Geoffrey Smith i Ove Rishøj Jensen z Paradiddle Pictures.

Program DocCelerator jest skierowany do sześciu wybranych twórców filmowych lub zespołów, których projekt jest obecnie w fazie rozwoju. Składa się z dwudniowych warsztatów internetowych i mentoringu uzupełniającego. Ich kolejna edycja przybierze nieco inny kształt, organizatorzy podzielą wydarzenie na cztery spotkania poświęcone konkretnym zagadnieniom, a będą to: DocCeleratorStory, DocCeleratorPitch, DocCeleratorCapture oraz DocCeleratorRoughCut,

Choć warsztaty online potrwają zaledwie dwa dni, to po ich ukończeniu przez kilka miesięcy będzie można skorzystać ze wsparcia mentorów.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.