PRZEDPREMIEROWY POKAZ DOKUMENTU "A CO JEŚLI NIC"

Już 10 marca w Kinie Elektronik w Warszawie odbędzie się pokaz przedpremierowy dokumentu "A co jeśli nic?" w reżyserii Moniki Krupy. Film opowiada o polskim archeologu prof. Andrzeju Niwińskim, który od 30 lat niestrudzenie poszukuje królewskiego grobowca w Egipcie.

Bohaterem filmu jest polski archeolog, profesor Andrzej Niwiński, który od ponad 30 lat szuka grobowca faraona Amenhotepa I w Egipcie. Pomimo zwątpienia ze strony współpracowników on ciągle wierzy i nie przestaje dążyć do celu, który sobie wyznaczył. Przed nim ostatnia misja i ostatnie miejsce gdzie możne znajdować się grobowiec. Czy uda mu się w końcu odnaleźć zaginionego faraona?

,,A co jeśli nic” to historia człowieka, który poświęcił pół życia by wbrew wszystkiemu i wszystkim udowodnić słuszność swoich naukowych teorii i spełnić marzenie życia. W filmie nie pytamy jednak o sens naukowej pracy, ale o kondycję człowieka i siłę, która w nim drzemie w drodze do upragnionego celu. Realizacja zamierzeń choć może przynieść ulgę jest jedynie chwilą spośród tysiąca innych. I świadczy o tym kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

10 marca 2020

godzina 19:00

KINO ELEKTRONIK

ul. Generała Zajączka 7, Warszawa 

Więcej informacji o filmie można znaleźć tutaj.

Materiały prasowe