KOŃCZY SIĘ NABÓR NA DOK.INCUBATOR

Jeszcze tylko do 29 stycznia można aplikować na tegoroczne warsztaty dok.incubator przeznaczone dla profesjonalistów z branży dokumentalnej.

Warsztaty dok.incubator skierowane są do zespołów reżyserów, montażystów i producentów, które pragną wspólnie pracować nad swoimi projektami pod okiem uznanych wykładowców z zakresu montażu, marketingu filmu dokumentalnego, PR i dystrybucji.

Podczas sześciomiesięcznej intensywnej pracy nad filmem, dwudziestu pięciu doświadczonych ekspertów (producentów i montażystów nagradzanych filmów, a także najbardziej kreatywnych specjalistów do spraw PR i marketingu) będzie udzielać uczestnikom indywidualnych konsultacji.

Założeniem warsztatów jest praca w niewielkich, kameralnych grupach. Uczestnicy będą intensywnie pracować nad montażem, opracują plan dystrybucji i strategię marketingową, spotkają się także z czołowymi dystrybutorami międzynarodowymi.

Warsztaty podzielone są na trzy tygodniowe sesje, które odbędą się w przyszłym roku na Słowacji (kwiecień/maj), w Czechach (czerwiec) oraz w Szwecji (wrzesień). Uczestnicy pracować będą nad montażem – od etapu rough-cut do fine-cut, będą budować plan dystrybucji i strategię marketingową, a także otrzymają szansę prezentacji swojego filmu międzynarodowym agentom i przedstawicielom mediów podczas Nordisk Panorama.

 Więcej informacji można znaleźć na stronie dok.incubator