ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT NA EAVE PUENTES

Ruszyły zgłoszenia do programu treningowego Puentes 2020. Wydarzenie jest przeznaczone dla europejsko-latynoamerykańskich koprodukcji. Swoje projekty można zgłaszać do 24 lutego.

Eave Puentes to program treningowy przeznaczony dla koprodukcji europejsko-latynoamerykańskich. Projekty zakwalifikowane w ramach programu będą rozwijane przez cały rok poprzez uczestnictwo w konsultacjach z ekspertami, pracę nad rozwojem scenariusza, finansowania, strategii marketingowej i dystrybucyjnej oraz spotkania z decydentami branży filmowej w Europie i Ameryce Południowej.

Eave Puentes jest skierowane do producentów z Europy i Ameryki Łacińskiej. Do programu zostanie wybranych 10 projektów. Organizatorzy czekają także na zgłoszenia innych profesjonalistów z branży filmowej (agentów sprzedaży, dystrybutorów, programerów festiwalowych, a także producentów bez konkretnego projektu), którzy są zainteresowani współpracą z producentami z Ameryki Łacińskiej. 4-5 spośród tych osób zostanie wybranych do udziału w programie.

W sumie 14-15 uczestników weźmie udział w dwóch warsztatach, które odbędą się:

* 28 czerwca  – 4 lipca 2020  we Włoszech

* 2 -  8 grudnia 2020 w Urugwaju 

Swoje zgłoszenia można przesyłać do 24 lutego. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.