APLIKUJ NA DOK.INCUBATOR

Rozpoczął się nabór na przyszłoroczną edycję warsztatów dok.incubator. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 stycznia.

Warsztaty dok.incubator skierowane są do zespołów reżyserów, montażystów i producentów, które pragną wspólnie pracować nad swoimi projektami pod okiem uznanych wykładowców z zakresu montażu, marketingu filmu dokumentalnego, PR i dystrybucji.

Podczas ośmiu miesięcy intensywnej pracy nad filmem, dwudziestu pięciu doświadczonych ekspertów (producentów i montażystów nagradzanych filmów, a także najbardziej kreatywnych specjalistów do spraw PR i marketingu) będzie udzielać uczestnikom indywidualnych konsultacji.

Założeniem warsztatów jest praca w niewielkich, kameralnych grupach. Uczestnicy będą intensywnie pracować nad montażem, opracują plan dystrybucji i strategię marketingową, spotkają się także z czołowymi dystrybutorami międzynarodowymi.

Organizatorzy z uwagi na sytuację związaną z pandemią zastrzegają, że przebieg warsztatów może ulec zmianie. Na ten moment planowane są trzy sesje – w kwietniu, czerwcu i wrześniu. W ich trakcie uczestnicy pracować będą nad montażem – od etapu rough-cut do fine-cut, a następnie budować plan dystrybucji i strategię marketingową, a także otrzymają szansę prezentacji swojego filmu międzynarodowym agentom i przedstawicielom mediów podczas Nordisk Panorama.

Aplikować można tutaja jeśli macie jakieś pytania do organizatorów, wystarczy wypełnić ten formularz.