POLSKIE PRODUCENTKI WEZMĄ UDZIAŁ W WARSZTATACH EAVE

Marta Gmosińska z Lava Films oraz Krystyna Kantor z Shipsboy zakwalifikowały się na warsztaty producenckie EAVE Producers Workshop.

EAVE Producers Workshop to program stworzony z myślą o producentach filmów zarówno fabularnych i dokumentalnych pracujących w sektorze filmowym i telewizyjnym, którzy myślą o produkcjach o kontynentalnym zasięgu. Każdego roku w warsztatach bierze udział wielu producentów z krajów Unii Europejskiej, z czego połowa miejsc przeznaczona jest dla twórców z  własnym projektem.

Marta Gmosińska oraz Krystyna Kantor znalazły się wśród wyselekcjonowanej grupy producentów z całego świata, które wezmą udział w przyszłorocznych warsztatach, zorganizowanych przez EAVE Producers. Przedstawicielki firm Lava Films oraz Shipsboy zostały wyselekcjonowane z grupy ponad 280 zgłoszeń i wraz z producentami z ponad 35 krajów świata wezmą udział w warsztatach, poświęconych pogłębianiu wiedzy z zakresu działań producenckich.

Tegoroczne spotkania i warsztaty odbędą się w Luksemburgu (7-14 marca), Trondheim w Norwegii (7-14 czerwca) oraz w Karlskronie w Szwecji (14-21 października)

Więcej informacji można znaleźć tutaj.