ZGŁOŚ SIĘ NA JI.HLAVA NEW VISIONS 2021

Tylko do 20 września można aplikować na specjalną jubileuszową edycję targów i forum Ji.Hlava New Visions. Tradycyjnie organizatorzy wydarzenia zachęcają do przesyłania nowych projektów dokumentalnych.

Ji.Hlava New Visions Forum&Market to specjalna, organizowana z okazji 25. edycji festiwalu Ji.Hlava odsłona targów i forum. To wydarzenie, którego celem jest wspieranie nowych, europejskich produkcji dokumentalnych w ich różnorodności i kreatywności.

W ramach Forum odbędzie się pitching na którym zaprezentowanych ma zostać 20 wybranych projektów z Europy. 10 z nich ma się znajdować na etapie developmentu, a pozostałe w fazie produkcji czy nawet postprodukcji.

Zgłaszać można nie tylko filmy dokumentalne, ale również różnego rodzaju formy audiowizualne, hybrydowe, eksperymentalne, krótkometrażowe i pełnometrażowe, projekty i serie internetowe, gry z elementami dokumentu czy projekty VR+AR.

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana też ograniczona ilość projektów, które zostaną zaprezentowane online.

Wydarzenia w ramach Ji.Hlava New Visions Forum&Market odbędą się w trakcie tegorocznej edycji festiwalu, który ma się odbyć 26-31 października.

Szczegółowe informacje wraz z formularzem można znaleźć tutaj.