ZGŁOŚ SIĘ NA DRUGĄ EDYCJĘ JI.HLAVA NEW VISIONS

Tylko do 22 sierpnia można aplikować na drugą edycję targów i forum Ji.Hlava New Visions. Tradycyjnie organizatorzy wydarzenia zachęcają do przesyłania nowych projektów dokumentalnych.

Ji.Hlava New Visions Forum&Market to odbywająca się dopiero po raz drugi, nowa odsłona targów i forum festiwalu w Jihlavie. To wydarzenie, którego celem jest wspieranie nowych, europejskich produkcji dokumentalnych w ich różnorodności i kreatywności.

W ramach Forum odbędzie się pitching na którym zaprezentowanych ma zostać 20 wybranych projektów z Europy. 10 z nich ma się znajdować na etapie developmentu, a pozostałe w fazie produkcji czy nawet postprodukcji.

Zgłaszać można nie tylko filmy dokumentalne, ale również różnego rodzaju formy audiowizualne, hybrydowe, eksperymentalne, krótkometrażowe i pełnometrażowe, projekty i serie internetowe, gry z elementami dokumentu czy projekty VR+AR.

Z nadesłanych zgłoszeń zostanie wybrana też ograniczona ilość projektów, które zostaną zaprezentowane online.

Wydarzenia w ramach Ji.Hlava New Visions Forum&Market odbędą się w trakcie tegorocznej edycji festiwalu, w dniach 26-29 października.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.