TRWAJĄ ZGŁOSZENIA NA EAST SILVER MARKET

Targi East Silver Market w 2017 roku już po raz czternasty towarzyszyć będą Festiwalowi Filmów Dokumentalnych w Jihlavie. Chęć udziału w East Silver Market można zgłaszać do 30 czerwca.

East Silver to targi filmowe specjalizujące się w produkcjach dokumentalnych z Europy Środkowej i Wschodniej. Każdego roku prezentowanych jest na nich niemal 300 filmów z blisko 30 krajów. Organizatorzy oferują filmom wybranym do udziału w targach miejsce na platformie streamingowej online, z której udostępniane są profesjonalistom z branży filmowej z całego świata. Część tytułów biorących udział w East Silver Market jest również promowana na międzynarodowych festiwalach dzięki programowi East Silver Caravan. Najlepsze filmy targów otrzymują nagrody Silver Eye.

East Silver Market adresowany jest do filmów dokumentalnych, których producentem lub koproducentem jest jeden z krajów środkowo lub wschodnioeuropejskich i które zostały zrealizowane po 1 stycznia 2016. Nabór na targi potrwa do 30 czerwca. Aby zgłosić chęć udziału należy przesłać organizatorom wypełniony formularz zgłoszeniowy online oraz 2 DVD z filmem na adres: East Silver, Stepanska 14, 110 00 Prague, Czech Republic.

Więcej informacji na stronie organizatora.