ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W TARGACH SUNNY SIDE OF THE DOC

Już po raz jedenasty jednym z kilkudziesięciu stoisk na Międzynarodowych Tragach Filmu Dokumentalnego Sunny Side of the Doc we francuskim La Rochelle (19-22.06. 2017) będzie polskie stoisko POLISH DOCS, przygotowane przez Krakowską Fundację Filmową przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Sunny Side of the Doc są jedną z najważniejszych imprez zajmujących się promocją form dokumentalnych w Europie. Targi, które w tym roku odbędą się po raz 28. w dniach 19-22 czerwca 2017 we francuskim La Rochelle, oferują możliwość kompleksowej promocji produkcji filmowych (począwszy od prezentacji projektów w fazie produkcji, na promocji gotowych filmów skończywszy). Są miejscem spotkań producentów, organizatorów festiwali, dystrybutorów oraz przedstawicieli stacji telewizyjnych odpowiedzialnych ze sprzedaż, jak i zakup praw do filmów dokumentalnych. Akredytowani producenci i profesjonaliści filmowi mają także niepowtarzalną okazję do udziału w licznych seminariach, spotkaniach, szkoleniach czy panelach dyskusyjnych poruszających najaktualniejsze tematy związane ze światową produkcją dokumentalną.

 Każdy zaakredytowany na stoisku producent ma szansę zarejestrować w katalogu 1 projekt gotowy lub 1 projekt w dewelopmencie , dostęp do szeregu ciekawych warsztatów, seminariów, pokazów, konsultacji, spotkań z producentami, przedstawicielami festiwali filmowych, dystrybutorami czy redaktorami zamawiającymi i kupującymi z całego świata.

Można też zgłosić się  na jeden z odbywających się w La Rochelle pitchigówz projektem o tematyce:

-History

-Science

- Social & Human Interest

- Natural History & Wildlife

-Arts & Culture

-Digital Creation

Szczegóły odnośnie sesji pitchingowych tutaj:

http://www.sunnysideofthedoc.com/sunnyside/projects-programmes/call-for-projects/

 

Koszt udziału w Targach ze specjalną zniżką dla uczestników Polskiego Stoiska:

- Akredytacja dla firm uczestniczących po raz pierwszy lub firm bez projektu  340,00 €  (zamiast 660 €)

- Akredytacja dla firm dla firm zgłaszających projekt na jedną z sesji pitchingowych lub do katalogu targów: 435,00 € (zamiast 690 €)

 - Każda dodatkowa osoba z firmy: 315 €

UWAGA: KFF jest w stanie wybranym producentom pokryć koszty akredytacji oraz noclegu (18-22.06). Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt: Katarzyna Wilk, Krakowska Fundacja Filmowa - katarzyna@kff.com.pl w celu otrzymania linka do rejestracji po preferencyjnych cenach. 

DEADLINE DO ZAREJESTROWANIA PROJEKTU NA PITCHING: 21 KWIETNIA 2017

OSTATECZNY DEADLINE do zarejestrowania na targach bez projektu na pitching: 10 MAJA 2017

Więcej o SSD:  www.sunnysideofthedoc.com