KRAKOWSKI KLASTER FILMOWY DOŁĄCZYŁ DO GRONA PARNTERÓW INDUSTRY ZONE KFF

Niezmiernie miło nam poinformować, że Krakowski Klaster Filmowy dołączył do grona Partnerów Industry Zone Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Jako Partner Krakowski Klaster Filmowy przyzna dwie nagrody dla najlepszej prezentacji podczas obu pitchingów DOC LAB POLAND – Docs to Start i Docs to Go!

NAGRODA KRAKOWSKIEGO KLASTRA FILMOWGO DLA NAJLEPSZEJ PREZENTACJI DOCS TO START

Nagroda Krakowskiego Klastra Filmowego dla najlepszego projektu Docs to Start to aport rzeczowy o wartości  10.000 zł. Zwycięska firma może przeznaczyć nagrodę na wynajem sprzętu filmowego od firm klastrowych dla potrzeb realizacji nagrodzonego projektu. Zakres rzeczowy świadczenia to: wynajem sprzętu oświetleniowego, gripu, kamer filmowych i osprzętu do kamer oraz nadzór produkcyjny w Krakowie.

NAGRODA KRAKOWSKIEGO KLASTRA FILMOWGO DLA NAJLEPSZEJ PREZENTACJI DOCS TO GO!

Nagroda Krakowskiego Klastra Filmowego dla najlepszego projektu w sekcji Docs to Go! To postprodukcyjny aport rzeczowy o wartości 25.000 zł. Zwycięska firma możne przeznaczyć nagrodę na wynajem studiów postprodukcyjnych od firm klastrowych dla potrzeb realizacji nagrodzonego projektu. Zakres rzeczowy świadczenia to: wynajem montażowni, studia dźwiękowego, studia do kolor korekcji oraz wykonania czołówki/ tyłówki filmu.

Ponadto przedstawiciele Krakowskiego Klastra Filmowego zapraszają twórców zainteresowanych produkcją oraz sposobami finansowania filmów w Małopolsce na swoje stoisko w Małopolskim Ogrodzie Sztuki (hall między salą MOS 2 a Pauzą in Garden, poziom -1).  Spotkania 1:1 będą odbywać się w dniach 2-5 czerwca w godzinach 17:00-19:00.
Ponadto codziennie od godziny 10:00 na stoisku Klastra jest obecna przedstawicielka biura, u której można umówić się na konkretny termin spotkania z reprezentantami.

Więcej informacji o Krakowskim Klastrze Filmowym na stronie: www.film-krakow.pl