POLSKI PROJEKT NA THESSALONIKI PITCHING FORUM

Polsko-niemiecko-węgierski projekt dokumentalny „Maoimi - Larger than Life” w reżyserii Judit Oláh został zaproszony na tegoroczny TIDF25 Agora.

Tegoroczny TIDF25 Agora odbędzie się 5 a 9 marca. Program tradycyjnie będzie bardzo bogaty i zróżnicowany. Nie zabraknie Thessaloniki Pitching Forum i Agora Docs in Progress, Agora Lab, program Meet the Future Spotligh, ekscytujące Agora Talks i przydatne sesje Doc Counseling. W tym roku polska koprodukcja została zaproszona na Thessaloniki Pitching Forum.

Na Thessaloniki Pitching Forum wybierane są projekty, które mają potencjał zainteresować profesjonalistów z branży filmowej z całego świata. To wydarzenie skierowane do osób, które szukają potencjalnych sponsorów do realizacji filmu.

W tym roku do udziału w pitchingu wybrano 14 projektów, w tym właśnie polską koprodukcję.  Dokumentalny „Maoimi - Larger than Life” w reżyserii Judit Oláh produkują Anna Stylińska, Katarzyna Ślesicka - My Way Studio z Polski oraz Inez Mátis - Pi Productions z Węgier, Annika Mayer - Majmun Films z Niemiec.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć tutaj.