WRACAJĄ STACJONARNE TARGI MEDIMED. APLIKUJ!

Tylko do końca lipca można się zgłosić na 23. edycję targów MEDIMED. W tym roku wydarzenie odbędzie się 12-15 października w hiszpańskim Stiges.

MEDIMED to targi filmu dokumentalnego umożliwiające twórcom spotkanie z międzynarodowymi dystrybutorami, koproducentami i przedstawicielami funduszy. Tegoroczna edycja wreszcie odbędzie się stacjonarnie. Organizatorzy zapraszają do Stiges w dniach 12-15 października.

Organizatorzy poszukują skończonych projektów lub tych znajdujących się na zaawansowanym poziomie produkcji oraz mających międzynarodowy potencjał, który przyciągnie zagranicznych sponsorów lub koproducentów. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych jedynie 30 projektów.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania projektów dowolnej długości. Zgłoszony projekt powinien zawierać synopsis, treatment, teaser (vimeo), zdjęcia w HD oraz dokument PDF, w którym zawarte będą informacje odnośnie budżetu planu finansowego, krótkie biografie twórców, rekomendacje i listy intencyjne oraz synopsis i treatment. Należy także uzupełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej.

Termin zgłoszeń na 23. edycję MEDIMED mija 31 lipca. Rejestracja na targi jest darmowa. Formularz oraz szczegółowe informacje o targach znaleźć można na stronie organizatora.