PRZEDŁUŻONO NABÓR NA TARGI MEDIMED

Wciąż trwa nabór projektów oraz gotowych filmów dokumentalnych na targi MEDIMED. Swoje zgłoszenia można nadsyłać jeszcze do 31 lipca. Targi odbędą się w tym roku w całości online.

MEDIMED to targi filmu dokumentalnego umożliwiające twórcom spotkanie z międzynarodowymi dystrybutorami, koproducentami i przedstawicielami funduszy. Tegoroczna edycja ma obyć się online w dniach 4-8 października

Organizatorzy poszukują skończonych projektów lub tych znajdujących się na zaawansowanym poziomie produkcji oraz mających międzynarodowy potencjał, który przyciągnie zagranicznych sponsorów lub koproducentów. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłonionych jedynie 30 projektów.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania projektów dowolnej długości. Zgłoszony projekt powinien zawierać synopsis, treatment, teaser (vimeo), zdjęcia w HD oraz dokument PDF, w którym zawarte będą informacje odnośnie budżetu planu finansowego, krótkie biografie twórców, rekomendacje i listy intencyjne oraz synopsis i treatment. Należy także uzupełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej.

Termin zgłoszeń na 22. edycję MEDIMED mija wyjątkowo 31 lipca. Rejestracja na targi jest darmowa. Formularz oraz szczegółowe informacje o targach znaleźć można na stronie organizatora.