NABÓR FILMÓW I PROJEKTÓW NA TARGI MEDIMED

Do 30 czerwca potrwa nabór projektów oraz gotowych filmów dokumentalnych na targi MEDIMED, których 18. edycja odbędzie się w hiszpańskim Sitges w październiku.

MEDIMED to targi filmu dokumentalnego umożliwiające twórcom spotkanie z międzynarodowymi dystrybutorami, koproducentami i przedstawicielami funduszy. Ich tegoroczna, 18. edycja, odbędzie się w hiszpańskiej miejscowości Sitges w dniach od 12 do 15 października. Trzy sesje pitchingowe będą skupione wokół następujących tematów: sztuka i kultura, aktualne wydarzenia, historia, prawa człowieka, społeczeństwo i geopolityka. Obecnie trwa nabór projektów oraz ukończonych już filmów dokumentalnych.

Organizatorzy zapraszają do zgłaszania projektów dowolnej długości. Warunkiem udziału projektu w targach jest, aby co najmniej 25% budżetu było już potwierdzone. Zgłoszony projekt powinien zawierać synopsis, treatment, teaser (vimeo), zdjęcia w HD oraz dokument PDF, w którym zawarte będą informacje odnośnie budżetu planu finansowego, krótkie biografie twórców, rekomendacje i listy intencyjne oraz synpospis i treatment. Należy także uzupełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie internetowej.

Termin zgłoszeń na MEDIMED mija 30 czerwcaRejestracja na targi jest darmowa. Formularz oraz szczegółowe informacje o targach znaleźć można na stronie organizatora.