NOWY CYKL SPOTKAŃ - ŚWIETLICA FILMOWA

Powstał nowy cykl spotkań - Świetlica Filmowa. Organizatorom zależy na na stworzeniu okazji do nawiązywania kontaktów w środowisku, nadrabiania zaległości branżowych i przestrzeni do zwyczajnej rozmowy o trudach, ale też zaletach pracy w filmie. Spotkania domyślnie mają odbywać się co miesiąc.

Celem projektu jest integracja środowiska filmowego oraz stworzenie przestrzeni pozwalającej na nawiązanie nowych kontaktów oraz nadrobienie zaległości z tymi już istniejącymi. Spotkania mają w założeniu luźną, networkingową atmosferę.

Każdorazowe wydarzenie będzie składało się z dwóch części.
Pierwsza, dedykowana dla całej branży, a w szczególności osobom z doświadczeniem zawodowym, będzie w formie występu prelegenta. Wykład w swoim założeniu ma skupiać się na problematyce bądź nowości dla naszych lokalnych, krakowskich realiów.

Druga, skierowana do osób rozpoczynających swoją przygodę z profesjonalnym światem filmu to forma warsztatowa. Raz w miesiącu będziemy stawiać chętnym wyzwanie w formie nakręcenia kilkuminutowej etiudy na zadany temat, by na kolejnym spotkaniu omówić efekty pracy i udzielić konstruktywnego feedback'u. Najlepszy projekt z danego miesiąca będzie mógł liczyć na darmowy sprzęt przy realizacji swojego kolejnego filmu (1 dzień zdjęciowy) od Weapon Rental i Cinelight.

Na start zapraszamy do znanego i lubianego Hevre (serdecznie dziękujemy za gościnę!), rozpoczynamy od wystąpienia Kamila Janika z firmy ISTV Media, który opowie nam o specyfice pracy z lokacjami filmowymi w Krakowie.

Informacja prasowa