ZGŁOŚ SIĘ NA KOLEJNE KURSY DOCCELERATORA

Przypominamy, że wciąż trwa nabór na jesienne warsztaty DocCeleratora organizowane przez Paradiddle Pictures. Tylko do 1 września można się zgłaszać na DocCeleratorPitch, a do 30 września na DocCeleratorRoughCut.

DocCelerator to zupełnie nowe warsztaty mentorskie dla dokumentalistów, które już od ponad roku są formą internetowego wsparcia dla dokumentalistów. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkich dla twórców potrzebujących wsparcia przy pracy nad warstwą dramaturgiczną projektu znajdującego się na etapie developmentu. Za ich organizację odpowiadają Geoffrey Smith i Ove Rishøj Jensen z Paradiddle Pictures.

DocCeleratorPitch to dokumentalny pitch i program developmentowy odbywające się online. Jest skierowany do twórców filmów dokumentalnych, którzy chcieliby pozyskać dodatkowe fundusze do sfinansowania swojego projektu. Warsztaty pozwolą nabyć umiejętność sprawnego prezentowania się przed potencjalnymi sponsorami, inwestorami czy dystrybutorami. Aplikować można tylko do 1 września.

DocCeleratorRoughCut to zajęcia online z montażu oraz warsztaty dystrybucyjne dla dokumentalistów potrzebujących wsparcia. Pomogą w dopracowaniu gotwego projektu oraz przygotują strategię festiwalową i dystrybucyjną. Zgłoszenia potrwają do 30 wrzesnia.

Więcej informacji o warsztatach można znaleźć tutaj.