ZGŁOŚ SIĘ NA IDFACADEMY

Już można się zgłaszać na tegoroczną edycję IDFAcademy, czyli intensywne szkolenie dla reżyserów i producentów filmów dokumentalnych. Aplikować można do 1 września.

IDFAcademy to szkolenie przeznaczone dla reżyserów i producentów filmów dokumentalnych odbywające się w trakcie festiwalu IDFA w Amsterdamie. Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją znajomość branży oraz panujących w niej trendów. Obok tradycyjnych warsztatów i wykładów, w tym roku zaplanowano również spotkania uczestników one on one z wybitnymi dokumentalistami.

Zgłaszać mogą się twórcy, którzy już zakończyli edukację w szkole filmowej i mają gotowy projekt dokumentu lub sam materiał na dowolnym etapie produkcji. W tym roku organizatorzy zamierzają przyjąć mniej uczestników, ale są otwarci na tych, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli pojawić się osobiście w Amsterdamie, dla nich odbędą się specjalne spotkania online.

Koszt karnetu wynosi 200 euro plus VAT.

Zgłoszenia można nadsyłać tylko do 1 września, szkolenia na miejscu odbędą się 18-21 listopada, a te online 16-25 listopada.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.