FUCK FOR FOREST

Wyobraź sobie, że jesteś Indianinem z plemienia Huitoto, budzisz się w swoim szałasie w sercu amazońskiej dżungli, a na podwórku spotykasz gołego, białego Norwega, który mówi Ci, że może ocalić twój las, uprawiając publiczny seks.

Mówi Ci jeszcze, że świat kompletnie zwariował.

"Seks może uratować świat" to kredo organizacji pozarządowej: "Fuck For Forest". FFF gromadzi pieniądze na ratowanie przyrody, sprzedając w internecie amatorskie porno własnej produkcji. Poznajcie Danny'ego - dwudziestoczterolatka, który ignorując normy społeczne, włącza się do Fuck For Forest. Wyzwolony seks łączy się tutaj z globalnym altruizmem. Ich ekstrawaganckie zachowania prowokują europejskie mieszczaństwo. Od ulic Berlina, aż po Amazońską dżunglę, prowadzą swoją seksualno-ekologiczną krucjatę,wykupując połacie dziewiczego lądu, starają się uchronić zagrożone plemiona - przed światem zachodu.

Fan page na Facebooku: www.facebook.com/fffthemovie

GATUNEK:
dokumentalny
KRAJ PRODUKCJI:
Poland
CZAS TRWANIA:
90'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Michał Marczak
SCENARIUSZ:
Michał Marczak, Łukasz Grudziński
OPERATOR:
Michał Marczak
MONTAŻ:
Dorota Wardęszkiewicz
MUZYKA:
Marcin Masecki
DŹWIĘK:
Jan Pasemann
PRODUCENT:
Michał Marczak, Against Gravity, Pokromski Studio, Kinomaton Berlin

Michał Marczak »

Studiował reżyserię na uczelni California Institute of the Arts. Skończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu i Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Jest członkiem Europejskiej Akademii Filmowej i Polskiej Akademii Filmowej. Reżyser filmów "Kobieta poszukiwana", "Koniec Rosji",oraz "Fuck For Forest". Laureat wielu nagród, m. in. Cinema Eye Honors, Silver Eye, czy Grand Prix festiwalu w Zagrzebiu
NA FESTIWALACH: