„FILM BALKONOWY. WEJDŹ W MÓJ KADR” Z NAGRODAMI NA POLISH DAYS

Znajdujący się na etapie postprodukcji najnowszy dokument Pawła Łozińskiego otrzymał aż dwie nagrody podczas tegorocznych, odbywających się online Polish Days.

Polish Days to najważniejsze wydarzenie branżowe Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, organizowane od 2013 roku wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. W jego ramach – na zamkniętych pokazach filmowych – przedstawiciele branży z całego świata poznają najnowsze kino polskie na każdym etapie produkcji – oglądają gotowe filmy i fragmenty filmów w fazie postprodukcji, słuchają prezentacji projektów w trakcie produkcji. Polish Days to znakomita okazja dla producentów i twórców do promocji swoich projektów oraz na znalezienie zagranicznych partnerów.

Nowy dokument Pawła Łozińskiego otrzymał aż dwie nagrody. Pierwsza z nich ufundowana jest przez Coloroffon i obejmuje ona usługi postprodukcyjne (pokrycie 50% kosztów postprodukcji obrazu wartość do kwoty 30 tys. złotych, z wyłączeniem VFX). A druga z nich to nagroda No Problemo Music, w postaci swobodnego dostępu do banku muzyki.

Polish Days współorganizowane są przez: Polski Instytut Sztuki Filmowej oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerami wydarzenia są: EAVE, Screen International, Coloroffon, No Problemo Music, Wrocław Film Commission, Mazovia Warsaw Film Commission, Łodź Film Commission, Podkarpackie Film Commission, DI Factory.

Patronami medialnymi są Film Pro, Film New Europe i Film & TV Kamera.

Listę wszystkich laureatów można znaleźć tutaj.