ZGŁOŚ SIĘ NA PIĄTĄ ODSŁONĘ DOCCELERATORA

Tylko do 9 października można zgłaszać na kolejną odsłonę warsztatów DOCCELERATOR. Ta edycja wydarzenia planowana jest na początek listopada. Wszystko odbędzie się online.

DocCelerator to zupełnie nowe warsztaty mentorskie dla dokumentalistów, które na tyle dobrze się przyjęły, że planowana jest już ich piąta odsłona. Ta edycja odbędzie się online w dniach 5-6 listopada. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkich dla twórców potrzebujących wsparcia przy pracy nad warstwą dramaturgiczną projektu znajdującego się na etapie developmentu. Za ich organizację odpowiada Paradiddle Pictures, które do poprowadzenia warsztatów zaprosiło Geoffrey’a Smitha i Ove Rishøj Jensena.

Program DocCelerator jest skierowany do sześciu wybranych twórców filmowych lub zespołów, których projekt jest obecnie w fazie rozwoju. Składa się z dwudniowych warsztatów internetowych i mentoringu uzupełniającego.

Choć warsztaty online potrwają zaledwie dwa dni, to po ich ukończeniu przez kilka miesięcy będzie można skorzystać ze wsparcia mentorów. A i nie wykluczona jest kolejna edycja.

Szczegółowe informacje na temat warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Paradiddle Pictures.