OSTATNIE DNI ZGŁOSZEŃ NA WARSZTATY EAVE

Polski Instytut Sztuki Filmowej zaprasza producentów do zgłaszania się na spotkanie z przedstawicielem EAVE, które odbędzie się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu w ramach wydarzenia branżowego Polish Days.

EAVE jest jednym z czołowych programów kształcenia zawodowego dla producentów w Europie, znanym przede wszystkim z organizacji warsztatów producenckich EAVE Producers Workshop. Więcej informacji o EAVE: www.eave.org.

Szansa na stypendium PISF

Dzięki współpracy Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej z EAVE pięciu polskich producentów będzie miało możliwość zaprezentowania swojego projektu podczas zamkniętego spotkania z przedstawicielem EAVE, które odbędzie się 16 sierpnia. Producenci i projekty będą mogły ubiegać się również o nagrodę przyznawaną w ramach Polish Days – stypendium PISF umożliwiające udział w warsztatach producenckich EAVE w 2022 roku.

Zgłoszenia do 23 lipca

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę EAVE: https://eave.org/apply/pw22 (prosimy zignorować podany tam termin zgłoszeń). Wszystkie dokumenty muszą być przygotowane w języku angielskim.Wśród zgłoszonych osób wyłonimy uczestników spotkania, o czym powiadomimy nie później niż 2 sierpnia.  Podróż producentów na spotkanie odbędzie się we własnym zakresie. 

Partnerem wydarzenia jest EAVE oraz Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty.

Informacja prasowa