PODRYW PO POLSKU

TYTUŁ ANGIELSKI: POLISH PICKUP SCHOOL

Jeśli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę - możesz zacząć proces swojej zmiany i stawania się nowym, atrakcyjnym TOBĄ. Takim, który sam wybiera z jaką kobietą chce być, takim, który jest atrakcyjny dla kobiet i przyciąga je do siebie jak magnes… -  to obietnice składane przez szkołę uwodzenia.

Ale na ile realne jest spełnienie męskich fantazji o skutecznym podrywie i seksie bez zobowiązań z piękną nieznajomą? Kim są uczniowie tej szkoły? Dlaczego tak im zależy na zdobywaniu kobiet? I czy w ogóle można się tego nauczyć?

Na te pytania próbuje odpowiedzieć film, zrealizowany z udziałem wybranej podczas castingu grupy odważnych ochotników…

GATUNEK:
dokumentalny
CZAS TRWANIA:
49'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Konrad Szołajski
SCENARIUSZ:
Konrad Szołajski
OPERATOR:
Michał Ślusarczyk
MONTAŻ:
Jerzy Zawadzki
PRODUCENT:
ZK Studio Sp. z o. o.

Konrad Szołajski »

ur. 1956 w Warszawie. Absolwent polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego (1979) oraz reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (1985). Jako stypendysta British Council studiował w National Film School w Beaconsfield. Autor wielu filmów fabularnych, m.in.: Jajo (1984), Człowiek z… (1993), Operacja Koza (1999), oraz dokumentalnych, m.in.: Sceny z życia kick-bokserki (1997), Pani od seksu (1998), Zawód: posłanka (2002), Alwernia (2004), Pogrzeby to nasze życie (2004), Gruba do łóżka, chuda na bal… (2006), Wkręcacze (2007).