DARLING I LOWE JU

Szczere i prawdziwe spojrzenie na polskich turystów odpoczywających w egipskiej Hurghadzie. Czy na pewno szukają tylko słońca i odpoczynku?

Dwie młode, zauroczone Egipcjanami dziewczyny, dojrzała, doświadczona przez życie kobieta, szukający rozrywki mężczyźni - wszyscy spędzają wakacje na Riwierze Egipskiej. Przyjechali tam odpocząć od pracy, opalić się i zabawić. Ale czy na pewno tylko po to? Wakacje okazują się doskonałym momentem, by kogoś poznać, poflirtować, przeżyć romans.

GATUNEK:
dokumentalny
CZAS TRWANIA:
59'
ROK PRODUKCJI:
REŻYSERIA:
Anna Błaszczyk
SCENARIUSZ:
Anna Błaszczyk
OPERATOR:
Natalia Jakubowska
MONTAŻ:
Jarosław Rybicki
PRODUCENT:
HBO CENTRAL EUROPE

Anna Błaszczyk »

urodziła się w 1981 roku w Łodzi. Ukończyła łódzką PWSFiTV na kierunku Animacja i Efekty Specjalne oraz Europejski Masterclass Animacji w Halle (Niemcy). Jest autorką filmów animowanych, jej debiut „Caracas” (2006) został nagrodzony na wielu, nie tylko polskich festiwalach filmowych. Oprócz filmów realizuje także teledyski oraz wizualizacje. Między 2009 i 2011 rokiem była animatorem postaci przy produkcji pełnometrażowego filmu animowanego „Jeż Jerzy”. Zajmuje się też ilustracją książkową i prasową (m.in. w tygodniku „WPROST”).