PRZEDŁUŻONO NABÓR NA SUNNY SIDE OF THE DOC – PITCHING W WERSJI ONLINE

Twórcy tegorocznej edycji Sunny Side of the Doc wyszli naprzeciw trudnej sytuacji spowodowanej pandemią koronawirusa i postanowili otworzyć się na alternatywne formy. Właśnie przedłużono nabór zgłoszeń na pitching, organizatorzy czekają na projekty do 23 kwietnia.

Odbywające się we francuskiej miejscowości La Rochelle targi Sunny Side of the Doc to jedne z największych na świecie targów filmu dokumentalnego i miejsce spotkań specjalistów pracujących w branży dokumentalnej. Tegoroczna edycja Sunny Side of the Doc wstępnie planowana jest na  22-25  czerwca, jednak organizatorzy stale przyglądają się zmieniającej się sytuacji  związanej z koronawirusem.

Organizatorzy mają na uwadze potrzeby i obecne ograniczenia profesjonalistów z branży dokumentalnej  i w związku z tym przygotowują się do potencjalnych zmian w realizacji projektu za pomocą cyfrowych narzędzi. To właśnie za ich pośrednictwem planowany jest pitching online.

Uczestnicy chętni do wzięcia udziału w pitchingu online muszą nadesłać swoje zgłoszenia do 23 kwietnia.  Opłata wynosi 90 euro.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie internetowej festiwalu.