RUSZA NABÓR NA WARSZTATY PRODUCER’S MAP: POSTPRODUKCJA

Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym? Na co zwracać uwagę w umowach ze studiami postprodukcyjnymi? Na te i inne pytania odpowiedzą - w trakcie intensywnych dwudniowych warsztatów „Producer’s MAP: Postprodukcja” – prowadzący Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio oraz operator i realizator dźwięku, uhonorowany Europejską Nagrodą Filmową Radosław Ochnio.

Fundacja Przestrzeń Filmowa i Mazovia Warsaw Film Commission zapraszają do udziału w warsztatach dla kierowników produkcji i producentów z polskiej branży audiowizualnej. Zajęcia w ramach „Producer’s MAP: Postprodukcja” odbędą się w dniach 30.11-01.12.2019 r. w Warszawie w Mazowieckim Instytucie Kultury.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji. Warsztaty mają na celu uzupełnić i wzbogacić wiedzę osób, które muszą przygotowywać umowy, budżety, harmonogramy postprodukcji filmowych, a także zrozumieć cały proces postprodukcji i prowadzić negocjacje.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy zarówno kierowników produkcji i producentów oraz post-producentów, którzy zajmują się produkcją filmów fabularnych, animowanych i dokumentalnych, ale także reklam i innych komercyjnych produkcji.

Koszt uczestnictwa w dwudniowych warsztatach to 280 zł brutto od osoby. Aby wziąć udział w warsztatach należy zapoznać się z regulaminem oraz przesłać formularz zgłoszeniowy na adres mailowy kontakt@przestrzenfilmowa.org do 15.11.2019 lub wyczerpania liczby miejsc. Dokumenty dostępne są na stronie www.przestrzenfilmowa.org.

Informacja prasowa