• KFF INDUSTRY ZONE – PODSUMOWANIE

  Krakow Film Market, pitchingi, prezentacje, konferencje, spotkania koprodukcyjne i networkingowe, dyskusje panelowe i wiele innych ciekawych wydarzeń. Branża filmowa uczestnicząca w tegorocznej KFF Industry Zone nie mogła narzekać na nudę.

 • POLSKIE STOISKO NA TARGACH SUNNY SIDE OF THE DOC PO RAZ DZIESIĄTY

  20 czerwca we francuskim La Rochelle rozpoczną się 27. Międzynarodowe Targi Filmu Dokumentalnego Sunny Side of the Doc. Jest to jedna z największych branżowych imprez poświęconych dokumentowi, którą co roku odwiedzają przedstawiciele najważniejszych stacji telewizyjnych, dystrybutorzy i producenci filmowi z całego świata. Polacy prezentują się tam już po raz dziesiąty.

 • „CHCIAŁEM ZROBIĆ FILM O DOBREJ ROZMOWIE, O ROZMOWIE, KTÓRA MOŻE POMÓC” – WYWIAD Z PAWŁEM ŁOZIŃSKIM

  Jednym z prezentowanych podczas 56. Krakowskiego Festiwalu Filmowego filmów był najnowszy dokument Pawła Łozińskiego „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham” – laureat Srebrnego Lajkonika Konkursu Polskiego. Zapraszamy na wywiad z autorem filmu.

 • "KRÓTKI FILM O LEGALNOŚCI" - KONKURS NA SPOT

  Fundacja Legalna Kultura we współpracy z Festiwalem Filmowym w Gdyni, ogłaszają kolejną edycję Konkursu na spot promujący korzystanie z legalnych źródeł kultury i przenoszenia do cyfrowej rzeczywistości zasad etycznych, które obowiązują w codziennych relacjach społecznych.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH