• „SYNDROM ZIMOWNIKÓW” 
W RAMACH WARSAW DOC HOT SELECTION

  Zapraszamy na grudniową odsłonę przeglądu WARSAW DOC HOT SELECTION – wydarzenia prezentującego co roku najciekawsze polskie dokumenty ostatnich lat. W najbliższą środę, 2 grudnia 2020, o godz. 19.00 odbędzie się pokaz „Syndromu Zimowników” Piotra Jaworskiego – opowieści o polskiej bazie polarnej, w której miejsce miał pionierski eksperyment badający granice ludzkiej psychiki w warunkach arktycznej izolacji. Seans odbędzie się online, a po nim, o godz. 21.00 zapraszamy na wirtualne spotkanie z reżyserem filmu Piotrem Jaworskim i producentem Kamil Skałkowskim. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje mailowa rezerwacja miejs

 • APLIKUJ NA PRZYSZŁOROCZNĄ EDYCJĘ DOCCELERATORA

  Trwa nabór na kolejną odsłonę warsztatów DOCCELERATOR. Tym razem organizatorzy zapraszają już na przyszłoroczną edycję. Nabór potrwa do 21 grudnia.

 • POLSKIE DOKUMENTY NA GRUDNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  Grudzień to ten moment, w którym sezon festiwalowy powoli się kończy, jest jednak kilka imprez na których nie zabraknie polskich dokumentów. Nasze filmy będzie można zobaczyć m.in. na kolumbijskim BOGOSHORTS, niemieckim festiwalu Cottbus czy greckim Docs in Exile. Sprawdźcie, które produkcje dokumentalne będą miały swoje festiwalowe pokazy w tym miesiącu.

 • ZGŁOŚ SWÓJ PROJEKT NA GLOBAL PITCH

  Organizatorzy Sunny Side of the Doc wychodzą z nową inicjatywą i zapraszają do zgłaszania swoich projektów na Global Pitch. Wydarzenie ma się odbyć na początku lutego.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH