• „PRZESZŁY LATA, IDĄ ZIMY” Z WYRÓŻNIENIEM W TURCJI

  23 kwietnia zakończył się Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych Ismailia. Z Turcji z nagrodą wrócił film „Przeszyły lata, idą zimy” Karola Pałki.

 • POLSKIE FILMY Z NAGRODAMI W NOWYM JORKU

  25 kwietnia wręczono nagrody World’s Best TV&Films Award podczas New York Festivals. Wśród laureatów znalazły się cztery polskie dokumenty.

 • FILMOTEKA MAŁOPOLSKA - RUSZYŁ NABÓR WNIOSKÓW

  Ruszył nabór projektów filmowych i notacji audiowizualnych dofinansowywanych z programu Filmoteka Małopolska utworzonego przez Województwo Małopolskie. Naczelnym zadaniem projektu jest utrwalenie w postaci filmów dokumentalnych i notacji filmowych, wydarzeń, miejsc i ludzi związanych z Małopolską.

 • NABÓR DO AKCELERATORA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z SEKTORA AUDIOWIZUALNEGO

  Do 16 maja b.r. trwa nabór młodych przedsiębiorców z sektora audiowizualnego do programu pilotażowego Akcelerator KIPA, organizowanego przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych. Celem projektu jest budowa i koordynacja profesjonalnego centrum informacyjno-kompetencyjnego służącego zwiększeniu dynamiki rozwoju małych, niezależnych firm. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH