• POLSKI PROJEKT NA WHEN EAST MEET WEST

  Tylko 21 projektów, w tym jeden z Polski zakwalifikowały się do tegorocznej edycji When East Meet West, czyli forum koprodukcyjnego odbywającego się w Trieście. W wydarzeniu weźmie udział produkowany przez PINOT FILMS dokument „Król Maciuś Pierwszy” Jaśminy Wójcik.

 • NABÓR NA PRODUCERS MEET PRODUCERS PODCZAS FIPA DOC

  W styczniu we francuskim Biarritz odbędzie się festiwal FIPA DOC. Część wydarzeń branżowych, szczególnie tych przeznaczonych dla branży międzynarodowej, odbędzie się online. Do 13 stycznia polscy producenci filmów dokumentalnych mogą zgłaszać się do udziału w jednym z wydarzeń w ramach FIPA Industry - PRODUCERS MEET PRODUCERS: France - Visegrad Countries.

 • JESZCZE DO 15 STYCZNIA MOŻNA ZGŁOSIĆ PROJEKT DOC LAB POLAND

  Już po raz siódmy Fundacja Filmowa im. Władysława Ślesickiego wraz z Krakowskim Festiwalem Filmowym ogłaszają nabór na DOC LAB POLAND - największy program dla profesjonalnych twórców filmów dokumentalnych w Polsce. Aplikacje przyjmowane są na dwa odrębne komponenty: DOC LAB START dla projektów w developmencie lub DOC LAB GO! dla filmów w montażu. Można je składać do 15 stycznia 2021 roku. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na www.doclab.pl

 • POLSKIE DOKUMENTY NA STYCZNIOWYCH MIĘDZYNARODOWYCH FESTIWALACH

  To dopiero początek roku, a już kilka polskich dokumentów będzie miało szansę podbić któryś z międzynarodowych festiwali filmowych. Sprawdźcie, które polskie filmy pojadą do Francji, Norwegii i Włoch.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH