• POLSKI PROJEKT NA EX ORIENTE

  Projekt dokumentalny "Mój ojciec Iceman" Łukasza Kowalskiego został zaproszony na tegoroczną edycję warsztatów Ex Oriente Film.

 • APLIKUJ NA DOK CO PRO-MARKET

  Organizatorzy sekcji Industry festiwalu DOK Leipzig czekają na projekty. Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 października w ramach DOK Industry w Lipsku. Aplikować można tylko do 15 lipca 2024 r.

 • PEŁNY PROGRAM WYDARZEŃ BRANŻOWYCH KFF INDUSTRY 2024

  Czołowi przedstawiciele branży z całego świata, m.in selekcjonerzy Sundance i Cannes oraz najważniejszych międzynarodowych festiwali animowanych i dokumentalnych, będą gośćmi tegorocznego, organizowanego po raz dziewiętnasty KFF Industry – największego wydarzenia dla międzynarodowego środowiska filmu dokumentalnego i animowanego w Polsce. W programie jak co roku warsztaty, pitchingi, prezentacje, spotkania networkingowe i cyfrowa wideoteka online. Po raz kolejny odbędą się też wydarzenia dotyczące produkcji VR oraz V4 Co-pro Meetings – spotkania koprodukcyjne państw Grupy Wyszehradzkiej.

 • ZGŁOŚ SIĘ NA CPH:LAB

  Jak co roku o tej porze organizatorzy CPH:LAB szukają kreatywnych i innowacyjnych projektów. Zgłoszenia są przyjmowane do 21 czerwca.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH