• PROGRAM KFF INDUSTRY ONLINE NA 60. KRAKOWSKIM FESTIWALU FILMOWYM

  Już 31 maja rusza 60. Krakowski Festiwal Filmowy - w tym roku w wyjątkowej internetowej odsłonie Jak co roku festiwalowi towarzyszyć będzie wiele wydarzeń branżowych, przeznaczonych dla profesjonalistów filmowych. Podobnie jak festiwal, KFF Industry także odbędzie się w formule online. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

 • „WIKA” W SELEKCJI NEW HORIZONS’ POLISH DAYS GOES TO CANNES

  Dokument Agnieszki Zwiefki znalazł się w gronie pięciu polskich filmów, które zostaną zaprezentowane podczas programu Goes to Cannes. Przyczyniła się do tego współpraca Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, Międzynarodowy Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty z największymi targami filmowymi Marché du Film.

 • TRWA SPRZDAŻ KARNETÓW I BILETÓW NA 60. KRAKOWSKI FESTIWAL FILMOWY

  W programie festiwalu, jak co roku nie zabrakło polskich produkcji, a wśród nich znalazły się dokumenty i filmy krótkometrażowe, w tym animacje i fabuły. 60. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się w całości online, a rozpocznie się dokładnie za tydzień.

 • KFF INDUSTRY: 30 PROJEKTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA NA CEDOC MARKET

  3 czerwca startuje CEDOC MARKET - jedyny w Polsce międzynarodowy market koprodukcyjny dla producentów dokumentalnych, którzy poszukują partnerów polskich i zagranicznych. Wydarzenie jest organizowane w ramach DOC LAB POLAND przez Fundację Filmową im. Władysława Ślesickiego, we współpracy z KFF Industry podczas Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Do udziału w markecie zakwalifikowało się 30 projektów - 12 polskich i 18 zagranicznych.

AKTUALNOŚCI

OSTATNIO DODANE FILMY

NA FESTIWALACH